Reality, nehnutelnosť, byt, dom
 BlueChip REALITY - realitná kancelária- predaj, prenájom, kúpa    RODINNÝ DOM - predaj, prenájom rodinné domy -...
podrobne šípka

... podrobne šípka

deliaca čiara

Bluechip Reality - Slovensky    Bluechip Reality - Maďarsky    Bluechip Reality - Anglicky    Bluechip Reality - Nemecky  
Vyhľadávanie:  

Pozrite si referenciu p. Ferenca Vargu - investora budovy Next, Jazzy Garden a Duna 1.

 

Varga Ferenc video referencia

 

„...nemyslel som na to, ale priniesli ste viac kupujúcich....“

 

 

„...odporúčam každému spoluprácu s realitnou kanceláriou Bluechip...“

     VIDEO referencia

 

Na začiatku ste pri predaji boli našimi výbornými partnermi.  Chvála bohu, nakoniec ste sprostredkovali viac takých kupujúcich, ktorí boli najskôr záujemcami a až neskôr sa stali kupujúcimi, hoci som si to ani nemyslel. Bola to dobrá spolupráca. Určite ste ich vedeli usmerniť a my sme ich výborne „obslúžili“, pretože výsledkom bola kúpa. Aj dnes sú z nich šťastní majitelia. „Šťastní?!“, teda dúfam. Myslím, že ste mali najlepší výber kupujúcich. Teda nebolo to 30 záujemcov a jeden kupujúci, ale jeden-dvaja správne vybratí záujemcovia, z ktorých sa stali kupujúci, takmer zo všetkých záujemcov sa stali kupujúci.  Myslím, že to znamená, že viete správne vyselektovať , kto čo potrebuje, aké má finančné možnosti. Vzhľadom k tomu môže mať niekto aj lepší byt, ktorý by mu vyhovoval a na ktorý možno ani nepomyslel. 

Odporúčaš aj iným spoluprácu?

Pri Jazzy Garden, aj pri Duna 1 sám pripravujem reklamu. Mohol by som sám aj predávať, keby som chcel alebo keby som si to tak myslel. Myslím si však, že realitné kancelárie majú jednu dôležitú úlohu, veď na nich sa ľudia obracajú s dôverou, asi im aj viac veria, aj Bluechipu. Majú viac informácií o predajoch a tým aj cenových reláciách. Je to veľmi dobré, že sa na nich ľudia obracajú, veď najskôr im poskytnú primárne informácie a nejakým spôsobom sú aj usmernení pri výbere nehnuteľnosti, ktorá najviac vyhovuje ich potrebám v meste alebo regióne.

Máte oveľa viac informácií o záujemcoch alebo kupujúcich ako ja.

Viete odborne posúdiť, komu a čo ponúknete, či už z pohľadu kupujúceho ale aj z pohľadu predávajúceho. Neodporučili ste nám nič, čo by nám nevyhovovalo, a myslím, že ani spätne nie. Toto nikdy nebolo zneužité. Nikdy ste neposkytli žiadne nesprávne informácie, ani ste nezneužili nami poskytnuté informácie. Toto som necítil ani spätne. Teda ani My nie, ani Vy nie. Preto to dobre funguje. Toto je úloha realitnej kancelárie, aby sprostredkovala vhodného kupujúceho, záujemcu pre investora.  Oplatí sa to aj záujemcovi, veď získa nejakú kontrolu, čo ponúka a predáva investor a k tomuto realitný sprostredkovateľ poskytne patričný kontroling a usmernenie. Jeho úloha je podľa mňa nesporná, veď bezpečie a dôvera záujemcu, kupujúceho,  je  znásobená tým, že mi  to odporúčali, vyskúšal som to, nezneužili ma, vidím, že to,  čo povedali, je skutočnosť. Prečo by sa to potom neoplatilo? Nehovoriac o tom, že cena, za ktorú to niekto kupuje cez realitného sprostredkovateľa, nie je ani o cent vyššia alebo nižšia. Teda nie sú cenové rozdiely. A ľudia to pochopia.  Avšak určite dostanú do plusu bezpečnosť, veď kvalifikovaný odborník to odporučil, resp. práve neodporučil na kúpu, o čom nie je presvedčený, že mi to vyhovuje, alebo, že sa tá-ktorá nehnuteľnosť  nedostane k vhodnému kupujúcemu.

 

 

čiara nehnutelnosti
deliaca čiara
Copyright Ing.Renata Labanczová - BlueChip optimalizace PageRank.cz